Ekonomi

Hepsiburada, Brandon Hall Mükemmellik Ödülleri’nden 4 ödülle geri dönüyor

Hepsiburada, Brandon Hall Group’un düzenlediği, insan kaynakları uygulamalarının değerlendirildiği Mükemmellik Ödülleri’nde 2 gümüş ve 2 bronz ödüle layık görüldü.

Dünyanın dört bir yanından kuruluşların katıldığı ‘Akademi Ödülleri’ adı verilen programda, strateji, formül ve süreçleri başarıyla geliştirip uygulayan ve ölçülebilir sonuçlar elde eden en iyi kuruluşlar ödüllendiriliyor. Bu doğrultuda Hepsiburada, iç linkleme faaliyetleri kapsamında yürüttüğü sosyal aktivite programı HepsiFun, iyilik programları programı HepsiSen, çalışanların gönüllülük faaliyetleri yürüttüğü HepsiClub gibi ‘Çalışan Bağlılığında En İyi Gelişme’ programlarını sunuyor. Çalışanlara özel indirim anlaşmalarının yapıldığı HepsiClub ve tüm çalışanların bir araya geldiği HepsiOne. Katılımda En İyi İlerleme kategorisinde Yetenek Yönetimi Gümüş Ödülünü aldı.

Ayrıca şirket, çalışanlarına yönelik hayata geçirdiği eğitim ve gelişim platformu Hepsinstitute ile yürüttüğü Hepsiburada Liderlik Akademisi faaliyetleriyle ‘Liderlik Gelişiminde En İyi İlerleme’ kategorisinde Liderlik Gelişimi Gümüş Ödülü’ne layık görüldü.

Genç Yetenek Programı Geleceğinizdir Burada ‘Stajyer Seçme ve Yerleştirmede En İyi İlerleme’ kategorisinde 2 Yetenek Kazanımı Bronz Ödülü kazandı.

“ULUSLARARASI ALANDA ALDIĞIMIZ DÖRT ÖDÜL BAŞARIMIZIN HEDİYESİDİR”

Hepsiburada Müşteri Deneyimi ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Küme Lideri Esra Beyzadeoğlu, “Hepsiburada olarak kurum içi kültüre ve insan kaynağına yatırım yapmanın kurumsal başarı için çok değerli olduğuna inanıyoruz. Bu konuda birçok değerli projeyi hayata geçirdik ve Birçok alanda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu konuda çalışanlarımızla birlikte inşa ediyoruz. Bu bağlamda çalışanlarımızı birçok alanda farklı uygulama, eğitim ve gelişim programlarıyla destekliyoruz. Uluslararası alanda programlarımızla bu konuda elde ettiğimiz başarının bir göstergesidir. Genç yeteneklerimizin kattığı değerle geleceğimizi birlikte inşa ediyoruz. Yapmaya devam edeceğiz” dedi.

palandoken-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu